DT1800/JI75000
Ekstrūzijas-iesmidzināšanas formēšanas iekārta
kN
1
Varianti
Atpakaļ uz modeļiem
J type Series DT1800/JI75000 iekārtas pārskats
This model offers 1 screw diameter options (120mm). Shot weight (PS) ranges from 67471g to 67471g. Injection pressure from 80.4 MPa to 80.4 MPa. Injection rate from 1518 g/s to 1518 g/s.
Mold opening stroke: 1700mm. Tie bar spacing: 1660×1520mm (width × height). Maximum daylight: 3260mm. Mold height range: 500mm to 1560mm.
Overall machine dimensions: 16.1×4.4×4.8 m (L×W×H).
Aizvēršanas Sistēma: DT1800/JI75000
Aizvēršanas spēks
18,000 kN
Veidnes atvēršanas gājiens
1,700 mm
Maks. veidnes augstums
1,560 mm
Min. veidnes augstums
500 mm
Atstarpe Starp Kolonām
1660 × 1520 mm
Plākšņu izmēri (P×A)
2330 × 2190 mm
Min. veidnes izmēri
1162 × 1064 mm
Maksimālā Atvēršana
3,260 mm
Aizvēršanas mezgla tips
three-platen DT1800
Izgrūdēja gājiens
400 mm
Izgrūdēja spēks
430 kN
Izgrūdēja tapas
25
Gabarītizmēri (G×P×A)
16.1 × 4.4 × 4.8 m
Iesmidzināšanas Sistēma: JI75000
Maks. sūkņa spiediens
16.0 MPa
Sūkņa motora jauda
40x3 kW
Sildītāja jauda
150 kW
Piltuves ietilpība
400 kg
Eļļas tvertnes tilpums
4,200 L
Varianti (1)
ParametrsVariants A
Gliemeža diametrs120 mm
Virzuļa diametrs290 mm
L/D attiecība30
Iešāviena tilpums92,426 cm³
Iešāviena svars (PS)67,471 g
Iesmidzināšanas spiediens80 MPa