DT400/JI8200
Ekstrūzijas-iesmidzināšanas formēšanas iekārta
kN
1
Varianti
Atpakaļ uz modeļiem
J type Series DT400/JI8200 iekārtas pārskats
This model offers 1 screw diameter options (80mm). Shot weight (PS) ranges from 7188g to 7188g. Injection pressure from 83.6 MPa to 83.6 MPa. Injection rate from 575 g/s to 575 g/s.
Mold opening stroke: 750mm. Tie bar spacing: 730×730mm (width × height). Maximum daylight: 1500mm. Mold height range: 280mm to 750mm.
Overall machine dimensions: 8.4×2.7×3.6 m (L×W×H).
Aizvēršanas Sistēma: DT400/JI8200
Aizvēršanas spēks
4,000 kN
Veidnes atvēršanas gājiens
750 mm
Maks. veidnes augstums
750 mm
Min. veidnes augstums
280 mm
Atstarpe Starp Kolonām
730 × 730 mm
Plākšņu izmēri (P×A)
1070 × 1070 mm
Min. veidnes izmēri
511 × 511 mm
Maksimālā Atvēršana
1,500 mm
Aizvēršanas mezgla tips
three-platen DT400
Izgrūdēja gājiens
200 mm
Izgrūdēja spēks
124 kN
Izgrūdēja tapas
13
Gabarītizmēri (G×P×A)
8.4 × 2.7 × 3.6 m
Iesmidzināšanas Sistēma: JI8200
Maks. sūkņa spiediens
16.0 MPa
Sūkņa motora jauda
51 kW
Sildītāja jauda
49 kW
Piltuves ietilpība
160 kg
Eļļas tvertnes tilpums
850 L
Varianti (1)
ParametrsVariants A
Gliemeža diametrs80 mm
Virzuļa diametrs140 mm
L/D attiecība33
Iešāviena tilpums9,847 cm³
Iešāviena svars (PS)7,188 g
Iesmidzināšanas spiediens84 MPa