DT600/JI24000
Ekstrūzijas-iesmidzināšanas formēšanas iekārta
kN
1
Varianti
Atpakaļ uz modeļiem
J type Series DT600/JI24000 iekārtas pārskats
This model offers 1 screw diameter options (100mm). Shot weight (PS) ranges from 21515g to 21515g. Injection pressure from 82 MPa to 82 MPa. Injection rate from 912 g/s to 912 g/s.
Mold opening stroke: 900mm. Tie bar spacing: 880×880mm (width × height). Maximum daylight: 1800mm. Mold height range: 400mm to 900mm.
Overall machine dimensions: 8.1×2.7×3.2 m (L×W×H).
Aizvēršanas Sistēma: DT600/JI24000
Aizvēršanas spēks
6,000 kN
Veidnes atvēršanas gājiens
900 mm
Maks. veidnes augstums
900 mm
Min. veidnes augstums
400 mm
Atstarpe Starp Kolonām
880 × 880 mm
Plākšņu izmēri (P×A)
1285 × 1285 mm
Min. veidnes izmēri
616 × 616 mm
Maksimālā Atvēršana
1,800 mm
Aizvēršanas mezgla tips
three-platen DT600
Izgrūdēja gājiens
260 mm
Izgrūdēja spēks
182 kN
Izgrūdēja tapas
21
Gabarītizmēri (G×P×A)
8.1 × 2.7 × 3.2 m
Iesmidzināšanas Sistēma: JI24000
Maks. sūkņa spiediens
16.0 MPa
Sūkņa motora jauda
32+40 kW
Sildītāja jauda
100 kW
Piltuves ietilpība
200 kg
Eļļas tvertnes tilpums
1,050 L
Varianti (1)
ParametrsVariants A
Gliemeža diametrs100 mm
Virzuļa diametrs190 mm
L/D attiecība30
Iešāviena tilpums29,472 cm³
Iešāviena svars (PS)21,515 g
Iesmidzināšanas spiediens82 MPa