DT700/JI24000
Ekstrūzijas-iesmidzināšanas formēšanas iekārta
kN
1
Varianti
Atpakaļ uz modeļiem
J type Series DT700/JI24000 iekārtas pārskats
This model offers 1 screw diameter options (100mm). Shot weight (PS) ranges from 21515g to 21515g. Injection pressure from 82 MPa to 82 MPa. Injection rate from 912 g/s to 912 g/s.
Mold opening stroke: 980mm. Tie bar spacing: 960×960mm (width × height). Maximum daylight: 1960mm. Mold height range: 400mm to 980mm.
Overall machine dimensions: 10×3.3×3.7 m (L×W×H).
Aizvēršanas Sistēma: DT700/JI24000
Aizvēršanas spēks
7,000 kN
Veidnes atvēršanas gājiens
980 mm
Maks. veidnes augstums
980 mm
Min. veidnes augstums
400 mm
Atstarpe Starp Kolonām
960 × 960 mm
Plākšņu izmēri (P×A)
1410 × 1410 mm
Min. veidnes izmēri
672 × 672 mm
Maksimālā Atvēršana
1,960 mm
Aizvēršanas mezgla tips
three-platen DT700
Izgrūdēja gājiens
260 mm
Izgrūdēja spēks
182 kN
Izgrūdēja tapas
21
Gabarītizmēri (G×P×A)
10 × 3.3 × 3.7 m
Iesmidzināšanas Sistēma: JI24000
Maks. sūkņa spiediens
16.0 MPa
Sūkņa motora jauda
32+40 kW
Sildītāja jauda
100 kW
Piltuves ietilpība
200 kg
Eļļas tvertnes tilpums
1,050 L
Varianti (1)
ParametrsVariants A
Gliemeža diametrs100 mm
Virzuļa diametrs190 mm
L/D attiecība30
Iešāviena tilpums29,472 cm³
Iešāviena svars (PS)21,515 g
Iesmidzināšanas spiediens82 MPa