DT1800/JI75000
Ekstruzinė-liejimo mašina
18,000
kN
1
Variantai
Grįžti į modelius
J type Series DT1800/JI75000 mašinos apžvalga
This model offers 1 screw diameter options (120mm). Shot weight (PS) ranges from 67471g to 67471g. Injection pressure from 80.4 MPa to 80.4 MPa. Injection rate from 1518 g/s to 1518 g/s.
Mold opening stroke: 1700mm. Tie bar spacing: 1660×1520mm (width × height). Maximum daylight: 3260mm. Mold height range: 500mm to 1560mm.
Overall machine dimensions: 16.1×4.4×4.8 m (L×W×H).
Idealiai tinka sunkiosios pramonės komponentai ir detalės, reikalaujančioms didelių uždarymo jėgų.
Užspaudimo Sistema: DT1800/JI75000
Uždarymo jėga
18,000 kN
Formos atsidarymo eiga
1,700 mm
Maks. formos aukštis
1,560 mm
Min. formos aukštis
500 mm
Tarpas Tarp Kolonų
1660 × 1520 mm
Plokščių matmenys (P×A)
2330 × 2190 mm
Minimalūs formos matmenys
1162 × 1064 mm
Maksimalus Atidarymas
3,260 mm
Uždarymo mazgo tipas
three-platen DT1800
Išstūmėjo eiga
400 mm
Išstūmėjo jėga
430 kN
Išstūmėjo kaiščiai
25
Gabaritiniai matmenys (I×P×A)
16.1 × 4.4 × 4.8 m
Įpurškimo Sistema: JI75000
Maks. siurblio slėgis
16.0 MPa
Siurblio variklio galia
40x3 kW
Kaitinimo galia
150 kW
Bunkerio talpa
400 kg
Alyvos bako tūris
4,200 L
Variantai (1)
Įpurškimo Sistema: JI75000
ParametrasVariantas A
Sraigto skersmuo120 mm
Stūmoklio skersmuo290 mm
L/D santykis30
Įpurškimo tūris92,426 cm³
Įpurškimo svoris (PS)67,471 g
Įpurškimo slėgis80 MPa