DT400/JI8200
Ekstruzinė-liejimo mašina
4,000
kN
1
Variantai
Grįžti į modelius
J type Series DT400/JI8200 mašinos apžvalga
This model offers 1 screw diameter options (80mm). Shot weight (PS) ranges from 7188g to 7188g. Injection pressure from 83.6 MPa to 83.6 MPa. Injection rate from 575 g/s to 575 g/s.
Mold opening stroke: 750mm. Tie bar spacing: 730×730mm (width × height). Maximum daylight: 1500mm. Mold height range: 280mm to 750mm.
Overall machine dimensions: 8.4×2.7×3.6 m (L×W×H).
Idealiai tinka sunkiosios pramonės komponentai ir detalės, reikalaujančioms didelių uždarymo jėgų.
Užspaudimo Sistema: DT400/JI8200
Uždarymo jėga
4,000 kN
Formos atsidarymo eiga
750 mm
Maks. formos aukštis
750 mm
Min. formos aukštis
280 mm
Tarpas Tarp Kolonų
730 × 730 mm
Plokščių matmenys (P×A)
1070 × 1070 mm
Minimalūs formos matmenys
511 × 511 mm
Maksimalus Atidarymas
1,500 mm
Uždarymo mazgo tipas
three-platen DT400
Išstūmėjo eiga
200 mm
Išstūmėjo jėga
124 kN
Išstūmėjo kaiščiai
13
Gabaritiniai matmenys (I×P×A)
8.4 × 2.7 × 3.6 m
Įpurškimo Sistema: JI8200
Max įpurškimo greitis
51 mm/s
Įpurškimo eiga
640 mm
Sraigto greitis
81 rpm
Maks. siurblio slėgis
16.0 MPa
Siurblio variklio galia
51 kW
Kaitinimo galia
49 kW
Bunkerio talpa
160 kg
Alyvos bako tūris
850 L
Variantai (1)
Įpurškimo Sistema: JI8200
ParametrasVariantas A
Sraigto skersmuo80 mm
Stūmoklio skersmuo140 mm
L/D santykis33
Įpurškimo tūris9,847 cm³
Įpurškimo svoris (PS)7,188 g
Įpurškimo slėgis84 MPa