DT600/JI24000
Ekstruzinė-liejimo mašina
6,000
kN
1
Variantai
Grįžti į modelius
J type Series DT600/JI24000 mašinos apžvalga
This model offers 1 screw diameter options (100mm). Shot weight (PS) ranges from 21515g to 21515g. Injection pressure from 82 MPa to 82 MPa. Injection rate from 912 g/s to 912 g/s.
Mold opening stroke: 900mm. Tie bar spacing: 880×880mm (width × height). Maximum daylight: 1800mm. Mold height range: 400mm to 900mm.
Overall machine dimensions: 8.1×2.7×3.2 m (L×W×H).
Idealiai tinka sunkiosios pramonės komponentai ir detalės, reikalaujančioms didelių uždarymo jėgų.
Užspaudimo Sistema: DT600/JI24000
Uždarymo jėga
6,000 kN
Formos atsidarymo eiga
900 mm
Maks. formos aukštis
900 mm
Min. formos aukštis
400 mm
Tarpas Tarp Kolonų
880 × 880 mm
Plokščių matmenys (P×A)
1285 × 1285 mm
Minimalūs formos matmenys
616 × 616 mm
Maksimalus Atidarymas
1,800 mm
Uždarymo mazgo tipas
three-platen DT600
Išstūmėjo eiga
260 mm
Išstūmėjo jėga
182 kN
Išstūmėjo kaiščiai
21
Gabaritiniai matmenys (I×P×A)
8.1 × 2.7 × 3.2 m
Įpurškimo Sistema: JI24000
Max įpurškimo greitis
44 mm/s
Įpurškimo eiga
1,040 mm
Sraigto greitis
72 rpm
Maks. siurblio slėgis
16.0 MPa
Siurblio variklio galia
32+40 kW
Kaitinimo galia
100 kW
Bunkerio talpa
200 kg
Alyvos bako tūris
1,050 L
Variantai (1)
Įpurškimo Sistema: JI24000
ParametrasVariantas A
Sraigto skersmuo100 mm
Stūmoklio skersmuo190 mm
L/D santykis30
Įpurškimo tūris29,472 cm³
Įpurškimo svoris (PS)21,515 g
Įpurškimo slėgis82 MPa