DT700/JI24000
Ekstruzinė-liejimo mašina
7,000
kN
1
Variantai
Grįžti į modelius
J type Series DT700/JI24000 mašinos apžvalga
This model offers 1 screw diameter options (100mm). Shot weight (PS) ranges from 21515g to 21515g. Injection pressure from 82 MPa to 82 MPa. Injection rate from 912 g/s to 912 g/s.
Mold opening stroke: 980mm. Tie bar spacing: 960×960mm (width × height). Maximum daylight: 1960mm. Mold height range: 400mm to 980mm.
Overall machine dimensions: 10×3.3×3.7 m (L×W×H).
Idealiai tinka sunkiosios pramonės komponentai ir detalės, reikalaujančioms didelių uždarymo jėgų.
Užspaudimo Sistema: DT700/JI24000
Uždarymo jėga
7,000 kN
Formos atsidarymo eiga
980 mm
Maks. formos aukštis
980 mm
Min. formos aukštis
400 mm
Tarpas Tarp Kolonų
960 × 960 mm
Plokščių matmenys (P×A)
1410 × 1410 mm
Minimalūs formos matmenys
672 × 672 mm
Maksimalus Atidarymas
1,960 mm
Uždarymo mazgo tipas
three-platen DT700
Išstūmėjo eiga
260 mm
Išstūmėjo jėga
182 kN
Išstūmėjo kaiščiai
21
Gabaritiniai matmenys (I×P×A)
10 × 3.3 × 3.7 m
Įpurškimo Sistema: JI24000
Max įpurškimo greitis
44 mm/s
Įpurškimo eiga
1,040 mm
Sraigto greitis
72 rpm
Maks. siurblio slėgis
16.0 MPa
Siurblio variklio galia
32+40 kW
Kaitinimo galia
100 kW
Bunkerio talpa
200 kg
Alyvos bako tūris
1,050 L
Variantai (1)
Įpurškimo Sistema: JI24000
ParametrasVariantas A
Sraigto skersmuo100 mm
Stūmoklio skersmuo190 mm
L/D santykis30
Įpurškimo tūris29,472 cm³
Įpurškimo svoris (PS)21,515 g
Įpurškimo slėgis82 MPa